5 najlepszych legowisk dla psa

Posiadasz swojego psiaka? Jeśli tak, to jesteś szczęściarzem. Psy są bardzo towarzyskie i pozytywne. Wprowadzają do domu wiele radości. Bardzo lubią one aktywność i chętnie towarzyszą swoim panom w codziennych czynnościach. Jednak potrzebny jest im także odpoczynek i bezpieczeństwo. Właśnie dlatego, przyda się Twojemu psu legowisko. Są one zwykle miękkie i wygodne, a ty możesz je ustawić gdzie Ci się, podoba. Mamy potężny wybór takich legowisk w sklepach zoologicznych. Dzięki temu, możesz zdecydować jakie legowisko będzie nie tylko wygodne dla psa, ale także będzie się ładnie prezentowało w pomieszczeniu. Dobrze dobrane, powinno być większe, miękkie i wygodne, a do tego wytrzymałe, aby psiak go nie zniszczył.

Wybór legowiska
Jedną z propozycji jest buda, która wykonana została z pianki poliuretanowej, tkanin kaletniczych i włókniny polipropylenowej jak np. KRAKVET Buda kolor: beż w łapki  . Ma ono postać klasycznej budy i doskonale się prezentuje. Jest także wygodne w użytkowaniu. Materiał czyści się bardzo łatwo, a wszelkie plamy wystarczy przetrzeć ściereczką zamaczaną w wodzie. Jeśli nie masz czasu na przecieranie, to możesz wrzucić taką budę do pralki. Ma ona także odpinany dach, co ułatwia czyszczenie. Znajdziemy ja w kilku rozmiarach.

Kolejną propozycją jest łóżko z materacem Brutus. Legowisko się doskonale prezentuje i wyrafinowanie wygląda. Przypomina nam łóżko z frezyjną ramą. Całą konstrukcja legowiska została wykonana ze stali nierdzewnej oraz pokryta trwałą farbą. Materac wykonany jest z włókna silikonowego i zabezpieczony miękkim pokrowcem. Na stronie krakvet.pl znajdziemy legowisko w dwóch rozmiarach i kilku kolorach.

Do wyboru mamy także legowisko z poduszką oraz domek igloo. Na stronie krakvet znajdziemy legowiska o standardowej formie poduszki z okręgiem. Zaś model igloo budową kojarzy się z igloo. Wzór jest ciekawy i zapewnia psu trochę intymności. Najdziesz kilka rozmiarów tego legowiska oraz kolorów. Oba wykonane są z największą starannością z doskonałych jakościowo materiałów.

Ostanie jest Legowisko Cesar Exclusive. Jest ono prostokątne u podstawy, ale wyższe ma boki. Do tego jest wyłożone miękką poduszka. . Model ten od poprzednich różni się tym, że wykonany został ze skóry ekologicznej, dzianiny baranizowanej, tkaniny poliestrowej kaletniczej, włókniny poliestrowej , pianki poliuretanowej i włókniny polipropylenowej. Legowisko wygląda ekskluzywnie, a pies ma ciepło i komfortowo podczas odpoczynku. 

Powiązane artykuły

Kontakt
E-mail: kontakt@ptob.pl
O nas

Poradnik dla właścicieli psów. Dzięki nam dowiesz się jakie akcesoria dla psa warto zakupić, aby twój pies mógł się prawidłowo rozwijać. Zapraszamy do czytania

Polecamy

Karma Royal canin dla psów i kotów

Sklep zoologiczny

Hundefutter – Zoofast – HundenahrungPienso húmedo y seco para gatos. Accesorios para gatos

Dry dog food and wet dog food and other dog accessoriesZoofast - Dyrebutik online